Aloes w płynie

Zobacz składniki

O niezwykłych właściwościach leczniczych aloesu wiadomo nie od dziś. Znany jako aloe vera sukulent pochodzący z Afryki, okolic Półwyspu Arabskiego i Madagaskaru, robi furorę nie tylko w świecie medycyny naturalnej, ale także w kosmetyce. W panującym trendzie healthy lifestyle króluje kilka topowych, prozdrowotnych produktów, które z dumą prezentuje się w mediach społecznościowych, jednocześnie zachwalając ich magiczne, prawie że cudotwórcze właściwości. Jednym z takich produktów stał się pozyskiwany z miąższu liści sok z aloesu do picia. Korzyści, jakie płyną ze spożywania tego cudownego napoju zdają się nie mieć końca i aktualnie stanowią niezawodny przepis na długie, zdrowe życie.

Aloes w płynie - właściwości

Aloes w płynie to delikatny w smaku napój, który łączy w sobie słodkość miodu wielokwiatowego oraz subtelny aromat oregano. Dzięki takiemu połączeniu, sok z aloesu to prawdziwa bomba witaminowa, która przyczyni się do poprawy ogólnej kondycji organizmu oraz spowolnienia procesów starzenia. Aloes w płynie zawiera w sobie skondensowaną dawkę witaminy A, C, E, witamin z grupy B, a także cholinę i kwas foliowy. Co więcej, odpowiednio dawkowany sok z aloesu dostarczy organizmowi optymalną ilość mikroelementów, takich jak potas, wapń, selen, sód, żelazo, magnez, cynk, chrom oraz mangan, które bardzo silnie wesprą odpowiednie funkcjonowanie.

aloes roślina

Spożywanie aloesu do picia pomoże w procesie niszczenia szkodliwych bakterii, znacznie przyspieszy proces gojenia się nawet najtrudniejszych ran, a także niezwykle efektywnie wesprze mozolny proces redukowania wagi ciała. Warto jednak pamiętać, że tak jak każdy inny środek leczniczy, aloes może powodować efekty uboczne przy zbyt dużym spożyciu. Aby uniknąć niechcianych skutków w postaci zbyt dużej detoksykacji organizmu oraz wypłukaniu się elektrolitów, należy aloes w płynie stosować zgodnie z zaleceniami, jakie proponuje DuoLife. Dzięki świadomemu i odpowiedzialnemu dawkowaniu aloesu, każda dbająca o siebie osoba będzie w stanie obniżyć poziom cholesterolu oraz cukru swojego organizmu, a także zadbać o kondycję swojej skóry oraz włosów.

Aloes w płynie, oprócz wzmocnienia organizmu i wspierania procesu rekonwalescencji po przewlekłych chorobach, stanie się idealnym wyjściem dla osób narzekających na przesuszoną, odwodnioną skórę oraz zniszczone, łamliwe włosy. Dzięki swojej dominującej i naturalnej właściwości nawilżającej jako humektant, aloes w płynie jest w stanie wystarczająco silnie nawodnić nie tylko organy wewnętrzne, ale i przydatki skóry. Zdolność aloesu do syntetyzowania elastyny i kolagenu pozwoli na niezwykle trwałą oraz szybką regenerację uszkodzonych komórek.

Jak widać, spożywanie soku z aloesu to świetne rozwiązanie dla osób pragnących podnieść swój poziom życia oraz ogólną kondycję zdrowotną. Mądre stosowanie tego napoju z całą pewnością przyniesie jak najlepsze rezultaty, a systematyczność picia aloesu pozwoli zauważyć efekty w bardzo krótkich czasie.

Aloes w płynie przeciwko cukrzycy

Systematyczne picie aloesu obniża poziom cukru u osób, cierpiących na cukrzycę. Płynny aloes w łatwy sposób wzbogaci naszą codzienną dietę w witaminy: A, B (zwłaszcza B12), C i E. Oprócz tego, znajdują się w nim: wapń, żelazo, sód, potas, magnez, a przede wszystkim duża zawartość aminokwasów i nienasycone kwasy tłuszczowe (pomagają one obniżyć cholesterol we krwi).

Należy z umiarem stosować wszystkie produkty zawierające płynny aloes. Jak zostało już wcześniej wspomniane, sok z aloesu posiada właściwości przeczyszczające, przez co może wypłukiwać z naszego organizmu elektrolity i minerały.

KUP JUŻ TERAZ
INNOWACYJNY SUPLEMENT DIETY

DuoLife Vita C

Suplement Diety
750 ml Forma Płynna

Zobacz już teraz

DuoLife Aloes

Suplement Diety
750 ml Forma Płynna

Kup już teraz

DuoLife Chlorofil

Suplement Diety
750 ml Forma Płynna

Zobacz już teraz